X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

بازدید : مرتبه
تاریخ : 1391/02/05

از قرار معلوم امارات نمیخواهد دخالتهای خود را کنار بگذارد که البته به مسائل روز از قبیل مذاکراتpersiangolf موفق ایران و گروه ۱+۵ ، تظاهرات های آزادی خواهانه ی بحرین و ... بی ربط نیست .

جزایر سه گانه از نظر استراتژیکی برای کشورهای خلیج همیشه فارس بسیار مهم است و مثل تنگه ی هرمز از اهمیت بالایی برای انتقال نفت برخوردار است به طوری که تقریبا" ۴۰ درصد نفت از این مناطق عبور میکنند ، بنابراین نباید ارزش این گنج بزرگ را فراموش کرد .

خوشبختانه کشور ما پاسخ قاطع و محکمی به این گستاخی داده است که میتوان به گفته ی امیر پوردستان فرمانده ی نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران اشاره کرد :

اگر دیپلماسی برای « ابوموسی » جواب ندهد اقتدار کشور را از طریق نظامی نشان می‌دهیم

 این گفته بسیار مهم است و میتوان با کمی فکر به آینده ی در پیش روی امارات پی برد .

دوستان عزیز امروز زمانی است که کشور ما مورد تهدید بسیار است و این گستاخی اخیر که توسط امارات صورت گرفت دارای ریشه هایی از دندانهای فاسد کاشته شده توسط کشورهایی است که ادعای خلیج ع دارند .

این افراد کشتی ها و قایقهایی را از اعراب پر میکنند و به ابو موسی میفرستند تا این جزیره ی پاک را غیر ایرانی نمایش دهند .

امروز چشم ایران همانند روزهای گذشته به سمت شما جوانان قدرتمندی که از این خاک برآمدید است ، نباید ایران را ناامید کرد ، نباید ایران را ناراحت کرد .

نشان دهید که با تمام وجود برای ایران آماده هستید ، نشان دهید که هیچ مانعی قادر نیست در مقابل شما بایستد ، اگر هم این اتفاق افتاد یا مانع را خرد خواهید کرد و یا به وسیله ی پاهای قدرتمند خود از روی آنها خواهید پرید .


اطلاعات بیشتر در : اسلحه طلایی
طبقه بندی:
ارسال توسط hs50
آرشیو مطالب
صفحات جانبی
پیوند های روزانه
آمار