X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

بازدید : مرتبه
تاریخ : 1391/11/10

Anonymous

اعضای گروه هکری Anonymous یا ناشناس روز گذشته به یک سایت دولتی آمریکا حمله کرده و تهدید به افشای اطلاعات محرمانه آن کردند.

به گزارش سافت‌گذر به نقل از فن آوری اطلاعات ایران ، سایت یاد شده متعلق به کمیسیون محکومیت آمریکا بوده و وظیفه آن سیاست گذاری در مورد میزان مجازات ها در نظام قضایی فدرال امریکاست.

به دنبال تشدید این حملات سایت این کمیسیون به نشانی ussc.gov دیروز برای ساعات متمادی از دسترس خارج شد.

هکرها به جای اطلاعات صفحه اول این سایت متنی نسبتاً طولانی را در آن گنجانده و ضمن اعلام سرخوردگی از عملکرد نظام قضایی امریکا تهدید کردند که اسراری را که از سایت های دولتی امریکایی جمع آوری کرده اند را افشا کنند. این سایت در حال حاضر به شرایط عادی بازگشته است.

بر اساس پیام هکرها این اقدام در اعتراض به خودکشی ناگهانی آرون سوارتز انجام شده است: “او خودش را کشت. چون با انتخابی غیرممکن روبرو شده بود. او خودش را کشت زیرا مجبور به بازی شده بود که نمی توانست در آن برنده باشد، بازی که تنها حرکت برای برنده شدن در آن بازی نکردن است.

سوآرتز دو هفته پیش در نیویورک خود را در اپارتمانش حلق آویز کرد. علت این کار تلاش دادگاه برای محکوم کردن وی به حبس طولانی مدت و جریمه سنگین به علت تسهیل دسترسی غیرمجاز به پایگاه مقالات علمی JSTOR وابسته به دانشگاه MIT بوده است.

بر اساس قوانین آمریکا وی ممکن بود به ۳۵ سال حبس محکوم شود.
طبقه بندی:
ارسال توسط hs50
آرشیو مطالب
صفحات جانبی
پیوند های روزانه
آمار