X
تبلیغات
رایتل
X
تبلیغات
رایتل


حیدر مصلحی درباره صفحه جدید فارسی که رژیم صهیونیستی در فیس بوک راه اندازی کرده است تا اطلاعات ایرانیان را جمع‌آوری کند، گفت: توصیه ما به هموطنان این است که اقدامات لازم را در نشان دادن مواضع ملت ما علیه این رژیم انجام دهند.

به گزارش گروه دفاع و امنیت مشرق به نقل از ایسنا، حجت‌الاسلام حیدر مصلحی وزیر اطلاعات درباره افرادی که احیانا از پادگان اشرف بخواهند اظهار ندامت کرده و به کشور بازگردند، گفت: ما از این مساله استقبال می‌کنیم.
وزیر اطلاعات در حاشیه جلسه امروز هیات دولت در جمع خبرنگاران عنوان کرد: خانواده‌های این افراد به ما مراجعه می‌کنند و خواهان حضور در محل این پادگان و صحبت با بستگان خود برای بازگرداندن به ایران هستند.
وی با بیان این‌که جمهوری اسلامی آماده است افرادی که توبه کرده‌اند و قصد بازگشت دارند را بپذیرند، افزود: همانطور که می‌دانید وضعیت افراد در این محل وضعیت خاصی است و حالت نظامی دارد و افرادی که آنجا هستند به جز رسانه خودشان به هیچ رسانه دیگری دسترسی ندارند. به هر حال آنها که بخواهند به کشور برگردند و توبه کرده‌اند ما از بازگشت آنها استقبال می‌کنیم.
وزیر اطلاعات درباره فعالیت شرکت‌های هرمی گفت: ما نسبت به فعالیت این شرکت‌ها اطلاعات کافی داریم و می‌دانیم که برخی از اینها تغییر روش داده‌اند و به رفتارهای جدید آنها نیز توجه داریم.
حجت‌الاسلام والمسلمین مصلحی درباره اظهارنظر پیشین خود راجع به کشته شدن بن لادن گفت: معلوم است که آنها از این سخنان استقبال نکنند چرا که این سخنان به مذاق آمریکایی‌ها خوش نمی‌آید.
وی درباره ویروس جدیدی که گفته می‌شود ممکن است دستگاه‌های کامپیوتر را آلوده کرده باشد، گفت: ما در این زمینه اقدامات خوبی انجام داده و هشدارهای لازم را داده‌ایم تا بتوانیم مانند ویروس استاکس‌نت با آن مقابله کنیم. همانطور که می‌دانید آمریکایی‌ها اذعان کرده‌اند که جمهوری اسلامی بهترین مقابله را با این ویروس انجام داده بود.
وزیر اطلاعات درباره صفحه جدید فارسی که رژیم صهیونیستی در فیس بوک راه اندازی کرده است تا اطلاعات ایرانیان را جمع‌آوری کند، گفت: توصیه ما به هموطنان این است که اقدامات لازم را در نشان دادن مواضع ملت ما علیه این رژیم انجام دهند.
طبقه بندی:
ارسال توسط hs50
آرشیو مطالب
صفحات جانبی
پیوند های روزانه
آمار